KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16816244
nr 1681 6244
Stig Norbro
(1935-2024), Sverige
Oljemålning, "Spring Flowers", Royan France. Signerad, daterad 2003. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 98x131 cm
Stig Norbro, svensk bildkonstnär född 1935, död 2024.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 24 februari 2025
kl 19:18:27
21/2 19:42:17
1.000 kr
24/2 18:33:11